Zabezpieczona certyfikatem SSL strona internetowa

Twoje bezpieczeństwo podczas zakupów w naszym sklepie jest dla nas priorytetem dlatego:

Wszystkie dane, które nam przekazujesz, ponieważ są niezbędne do poprawnej realizacji Twojego zamówienia, są zabezpieczone protokołem SSL

(Secure Socket Layer) — szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis “http” na “https”, a a przy adresie strony internetowej pojawia się kłódka. System certyfikatów oraz poświadczeń eliminuje możliwość podszywania się pod Ciebie przez inne osoby. Dzięki temu zabezpieczeniu masz pewność, że przeglądając ofertę meblolux.com i dokonując u nas zakupów nic Ci nie grozi!

Ochrona danych osobowych

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego ochronę danych osobowych traktujemy od lat jako jeden z priorytetów naszej działalności. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (w tym RODO). Każdy użytkownik naszej witryny informowany jest o szczegółach dotyczących przetwarzania jego danych osobowych, a także o prawach jakie w związku z tym mu przysługują. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane, zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

Bezpieczne płatności

Płatności elektroniczne (przelewami online lub kartami płatniczymi) w naszym sklepie internetowym obsługuje serwis PayU, który zapewnia bezpieczne i szybkie transakcje bezgotówkowe. Platforma PayU posiada certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS, a Twoje płatności internetowe zabezpieczone są 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.