FAQ Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja

1. Co zrobić gdy zapomniałem hasła?

Nowe hasło można wygenerować tutaj

2. Czy rejestracja na Państwa stronie jest konieczna, aby móc dokonać zakupów?

Nie. Można dokonać zakupów bez rejestracji, a także wysłać zamówienie drogą mailową.

3. Jak zarejestrować się na Państwa stronie?

Rejestrację należy rozpocząć tutaj podając swój adres e-mailowy

Zamówienia

1. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

W opisie każdego produktu umieszczona jest informacja o terminie realizacji. Zdarza się, że termin realizacji wydłuża się z powodu przerw świątecznych lub produkcyjnych. Klienci są informowani o takich sytuacjach. Termin realizacji liczy się od dnia zaksięgowania zaliczki lub całej kwoty na koncie bankowym lub poprzez PayU

2. Czy do wysłanego zamówienia mogę wprowadzić zmiany?

Jeśli zaliczka nie została jeszcze zaksięgowana Klient może wprowadzić ewentualne zmiany. W późniejszym terminie zmiany należy konsultować z doradcą.

3. Czy po złożonym przeze mnie zamówieniu ktoś z Państwa sklepu zadzwoni z potwierdzeniem?

Oczywiście! Żadne z zamówień nie jest realizowane bez uprzedniej rozmowy telefonicznej. Do naszych Klientów podchodzimy bardzo indywidualnie. Po złożonym zamówieniu nasz doradca skontaktuje się z Państwem, aby omówić szczegóły i poinformować o warunkach przebiegu zamówienia.

Płatności

1. Jakie są formy płatności za zakupiony towar?

- przelew na konto

(warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości min. 20% od całkowitej kwoty zamówienia) Płatności należy dokonać przelewem w ciągu 5 dni od dnia otrzymania faktury zaliczkowej. Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką/kartą płatniczą przy odbiorze lub przelewem przed dostawą.

- przedpłata całości kwoty lub 20% zaliczki za pośrednictwem usługi PayU (szybkie przelewy, płatność kartą płatniczą, Blik lub raty PayU)

- system ratalny "eRaty" Santander

2. Na jaki numer konta mogę przelać pieniądze?

Pieniądze proszę przelać dopiero w momencie otrzymania faktury zaliczkowej.

Numer konta to: 28 1240 5598 1111 0010 7789 4998 (PEKAO S.A.)

3. Czy pobieracie Państwo zaliczkę w momencie złożenia zamówienia?

Tak. Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata min. zaliczki w wysokości 20% od całkowitej kwoty zamówienia. W tym celu do Klienta zostaje wysłana faktura zaliczkowa w formie elektronicznej.

4. Czy posiadacie Państwo w swojej ofercie raty ?

Tak. Zakupy w naszym sklepie można sfinansować kredytem. Współpracujemy z bankiem Santander i firmą PayU. Zakup na raty można zrealizować bez wychodzenia z domu.

Reklamacje

1. Co zrobić kiedy zakupiony towar dotrze do mnie uszkodzony?

Po stwierdzeniu ewentualnych wad lub uszkodzeń należy skontaktować się z obsługą sklepu. Reklamacje należy przez mail - ebok@meblolux.com W wiadomości należy zawrzeć krótką informację opisującą szkodę oraz zdjęcia wady. Obsługa sklepu skontaktuje się z Klientem.

2. Czy prawdą jest, że towar zakupiony w Internecie jest trudno zareklamować? Czy nie pozostawiacie Państwo klienta samego z problemem ewentualnych uszkodzeń?

To absolutny mit! Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i nie pozostawiamy Go w sytuacji problemowej. Dla naszych pracowników liczy się przede wszystkim dobro i zadowolenie Klienta. Wszystkie zasadne reklamacje są rozpatrywane pozytywnie, a nasi pracownicy monitorują je aż do finalnej naprawy

3. Czy towar muszę sprawdzić i otworzyć przy kurierze?

Jeżeli opakowanie towaru nie wskazuje na ewentualne uszkodzenia nie ma konieczności otwierania towaru przy kurierze. Klient ma kilka dni na sprawdzenie i zgłoszenie ewentualnych usterek.

Jeśli jednak opakowania zewnętrzne okażą się rażąco uszkodzone należy sprawdzić towar lub zrobić zdjęcia uszkodzeń i spisać z kurierem protokół uszkodzenia towaru.

4. Co zrobić kiedy kurier nalega abym odebrał ewidentnie uszkodzona przesyłkę?

Klient nie ma obowiązku odbioru uszkodzonego towaru. W takiej sytuacji należy skontaktować się z obsługą sklepu.